Współczesne rozwiązania medycyny estetycznej na najważniejsze problemy skóry twarzy i ciałaSpread the love

 

Współczesne rozwiązania medycyny estetycznej na najważniejsze problemy skóry twarzy i ciała

 

Coraz więcej z nas mierzy się na co dzień z problemami skóry, zarówno tej delikatnej i wymagającej na twarzy, jak i tej na ciele. Kłopoty z włosami, opadające powieki, wiotkie policzki, czy niechciane krągłości? Wszystkie te nieestetyczne dolegliwości można zredukować szybko i bezboleśnie! Sprawdź, jak medycyna estetyczna pomaga uzyskać wymarzony wygląd!

Przeszczep włosów – pożegnaj się z problemem łysienia raz na zawsze

Przeszczep włosów to spełnienie marzeń większości pacjentów zmagających się z problemem łysienia. Zabieg ten pozwala nie tylko zagęścić rzadkie włosy, lecz także wypełni całkowicie pozbawione włosów miejsca. Prawidłowo wykonany zapewnia naturalny wygląd i trwały efekt.

Aby przeszczep włosów był skuteczny, musi opierać się na precyzji i nowoczesnej technologii. Obecnie jednym z najbardziej uznanych wśród specjalistów sposobem na udany przeszczep jest wykorzystanie specjalistycznego robota ARTAS 9X. Zabieg z jego użyciem jest mało inwazyjny i można przeprowadzić go w trybie chirurgii jednodniowej. Przeszczep włosów trwa zazwyczaj od 4 do 6 godzin. Głównym czynnikiem, który wpływa na długość zabiegu jest wielkość obszaru przeszczepu.

W pierwszych dniach po przeszczepie trzeba dokonywać zmiany opatrunku oraz konsultacji z lekarzem. Decydując się na ważny krok jakim jest transplantacja włosów, należy też pamiętać, że metoda Artas jest dziś najskuteczniejszą metodą przeszczepu włosów.

Depilacja laserowa, czyli pożegnaj niechciane owłosienie raz na zawsze

Permanentne depilowanie ciała to praktyka, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród kobiet. Istnieje wiele sposobów usuwania zbędnego owłosienia, jednak nie wszystkie są tak samo trwałe i skuteczne. Najbardziej popularne metody to depilacja laserowa, golarka, plastry z woskiem i depilator.

Przy wyborze odpowiedniej metody, warto również zwrócić uwagę na stan i predyspozycje naszej skóry. Nie każdy sposób depilacji jest właściwy dla wrażliwej skóry, podobnie jak nie każda metoda będzie wystarczająco silna, by usunąć mocne owłosienie.

Ważne jest również to, jak długo utrzymuje się efekt zabiegu. To szczególnie istotne na przykład wtedy, gdy wyjeżdżamy na wakacje lub po prostu cenimy komfort pielęgnacji. Zdecydowanie najskuteczniejszą metodą trwałego pozbywania się włosów jest depilacja laserowa Warszawa oferuje szeroki wybór salonów, które oferują tę usługę.

Sam zabieg polega na nakierowaniu specjalnej wiązki światła na wybraną partię ciała. Światło wnika głęboko w warstwy skóry, uszkadzając i niszcząc cebulki włosowe wraz z korzeniami. Jest bezbolesny i krótki, a efekty są widoczne od razu. Taką depilację trzeba jednak powtarzać, w odstępach, od 4 do 10 sesji.

Wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki w krótkim czasie? Teraz to możliwe!

Fala uderzeniowa STORZ to absolutna rewolucja na kosmetycznym rynku. To bezinwazyjny, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób na wymodelowanie sylwetki. Zabieg polega na emisji fali uderzeniowej pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Zabieg fali uderzeniowej STORZ świetnie modeluje i wyszczupla takie partie ciała jak brzuch, uda, czy pośladki. Może być stosowany samodzielnie, do poprawy kondycji i stanu skóry, oraz jako uzupełnienie diety w procesie odchudzania.

Fala STORZ widocznie zmniejsza obwód tych partii ciała, które chcemy zredukować. Już pierwsze zabiegi pozwalają dostrzec efekt wyszczuplenia i poprawy napięcia naskórka.

Należy pamiętać, by oparte na nowoczesnej technologii zabiegi wykonywać tylko w doświadczonych i sprawdzonych miejscach. To szczególnie ważne, gdy chodzi o modelowanie ciała poprzez taki zabieg jak fala uderzeniowa. Warszawa zapewnia dostęp do wielu usług opartych na działaniu fali STORZ. Dzięki temu w kilka chwil odmienisz wygląd swojej sylwetki i trwale wyszczuplisz ciało.

Opadająca powieka i nieestetyczne worki pod oczami? To już nie problem!

Blefaroplastyka to nic innego jak plastyka powiek. Zabieg pozwala bezboleśnie i bezinwazyjnie skorygować kształt powiek oraz poprawić okolice oczu.

Głównym zaleceniem do blefaroplastyki jest estetyka twarzy, choć bywa, że zabieg ten jest uznawany za zalecenie medyczne. Kondycja powiek ma ogromny wpływ na wygląd całej twarz, a szara, zmęczona, opadająca skóra czyni spojrzenie ciężkim i smutnym. Dlatego tak ważne jest, aby szczególnie dbać o tę okolicę, zarówno w codziennej pielęgnacji, jaki długofalowo.

Plastyka powiek pozwala zredukować nieestetyczne zwiotczenia, usunąć nadmiar skóry wokół oczu oraz ograniczyć powstawanie tak zwanych „worków pod oczami”. Jeśli skóra naszych powiek jest zwiotczała, rozciągnięta lub opadająca, idealnym zabiegiem może okazać się właśnie blefaroplastyka Warszawa jest jednym z miast, w których znajdziemy najwięcej ofert profesjonalnej plastyki okolic oka.

Zabieg nie jest bardzo skomplikowany. Niechciana skóra jest usuwana, a obszar wokół oka zostaje na nowo ukształtowany. Ostatecznych efektów można spodziewać się już po około 3 miesiącach, a sam zabieg trwa około 2 godzin. Po plastyce wskazana jest kilkutygodniowa rekonwalescencja.

Osocze bogatopłytkowe – nowoczesna metoda na poprawę jakości skóry

Regeneracja komórek skóry to skuteczny sposób na poprawę jej stanu oraz sprawdzona metoda leczenia bólu pourazowego. Jedną z ciekawszych propozycji na dzisiejszym rynku medycyny estetycznej jest terapia osoczem bogatopłytkowym.

To innowacyjny sposób regeneracji głębokich warstw skóry, który stanowi świetną alternatywę dla popularnego botoksu. Terapia osoczem bogatopłytkowym daje jednak bardziej naturalny efekt pozbawiony nadmiernego naciągnięcia skóry.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polega na wstrzykiwaniu w skórę seriami osocza pobranego bezpośrednio z krwi pacjenta. Jest on bezpieczny i dobrze tolerowany przez organizm. Co ważne, osocze bogatopłytkowe charakteryzuje się dużą skutecznością i świetnymi efektami końcowymi, gwarantując odmłodzenie i znaczną regenerację skóry.

Jeśli chodzi o osocze bogatopłytkowe, Warszawa również nie zawodzi. Znajdziemy tu kliniki, które oferują profesjonalne usługi bezinwazyjnego liftingu bez użycia skalpela.

Lifting twarzy i ciała bez skalpela

Zaffiro to termolifting, który napina skórę i wygładza nawet głębokie zmarszczki. To wyjątkowe, innowacyjne urządzenie, które w oparciu o podczerwone światło, bezboleśnie i – co najważniejsze – skutecznie liftinguje, zwłaszcza skórę twarzy.

Zaffiro dzięki zastosowaniu specjalnych głowic ze szkłem szafirowym wzmacnia efekt światła IR, regenerując komórki skóry i poprawiając jej gęstość. Światło podczerwone oddziałuje tu na kolagenowe włókna, które kurczą się pod wpływem wytwarzanej przez urządzenie wysokiej temperatury.

Jeśli zastanawiamy się, gdzie wykonać termolifting zaffiro Warszawa może być świetnym wyborem. Duży dostęp do doświadczonych specjalistów i specjalistyczne kliniki pracujące na sprzęcie dobrej jakości to gwarancja udanego liftingu. Zabieg można wykonywać nie tylko na twarzy, ale i na ciele, co znacznie zwiększa jego potencjał i zastosowanie. Co istotne, wygładzenie skóry jest widoczne od razu po zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *